Kad. Yüc.

30 kasım 2016 tarihinde başkent hastanesinde sayın Prof. Mehmet Haberal ve Prof. Dr. Yahya Ekici ve ekibi sayesinde yapmış oldukları pankreas ameliyatı sayerinde sağlığıma kavuştum.Başkent başkent Üniversitesi 6.kat Genel Cerrahi hemşirelerine ve görevlilerine şükranlarımı iletirim sevgilerimle


Rec. Kot.

İnsan olarak mükemmel bir kişi. Hekim olarak olağanüstü bir hekim. İşini harikulade bir şekilde ustaca yapan bir hekim. Allah Yahya hocamızdan razı olsun. Beni sağlığıma kavuşturdu. Pankreas başı kanseri hastalıgına yakalandım. Trabzon’dan gelip Başkent Üniversitesi hastanesinde Genel Cerrehinin en zor ve büyük ameliyatı olan Whipple ameliyatını yahya hocama oldum. Şükürler olsun ki çok zor ve uzun geçen ameliyatımı başarıyla tamamlayıp, ameliyat sonrasında hergün sabah ve aksam visitleriyle hastanede yattıgım günler boyunca yanıma gelip yapılması gerekenleri söyledi halimi ve hatrımı sordu. Hasta hekim ilişkisi cok iyi olan tanınması gereken bir insan. Allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin…15 gün boyunca hastanede beni cok iyi ağırlayıp eski sağlığıma kavuşturduğu icin kendisine minnettarız.


Mi. Y.

Yahya Bey çok başarılı ve güven veren bir cerrah. Ekibiyle birlikte çok başarılı bir tüp mide ameliyatı gerçekleştirdiler. Çok titiz ve işini şansa bırakmayan, hasta hak ve psikolojik durumunu ön planda tutan, cana yakın bir doktor. Sayesinde ikinci hayatıma başladım. Henüz ameliyat çok yeni ancak günlük hayatıma dönmek üzereyim. Çok teşekkür ederim kendisine. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Geçmiş olsun.


Fi. Z.

Hayatımı kurtardı.Allahın kanatsız melegi. Başkentin en vijdanlı doktoru.
Süper insan.çok başarılı.çok ilgili.


Di. A.

Mükemmel bir doktor.Hastanın psikolojisini hatta hasta yakınlarının psikolojisini düşünerek hareket ediyor.Çok başarılı bi ameliyat geçirdi babam Yahya Hoca ve ekibi sayesinde..


Se. R.

Daha once gobek fitigimdan baska bir hastanede ameliyat olmustum.fakat istedigim sonucu vermedi ve fitik tekrarladi.tesadufen Yahya beyin bu konuda tam sonuc sagladigini eczacim sayesinde ogrendim.ilk asamasindan kontrol bitm suresine kadar gercekten cok ilgilendi.cok basarili bir operasyon oldu.kendisine ve ameliyatimda emegi gecen doktorlara cok tesekkur ediyorum.ve servisteki hemsirelere ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkur etmek istiyorum.saglicakla kalin.


Se. K.

Gobek fitigindan dolayi cok sıkıntilarım vardi.oturdugum semtteki eczacim sayesinde Yahya beye gittim.Derdimi anlattiktan sonra muayene edip hemen cozume yoneldi.Ameliyat edip o bolgeye genisce yama yapacagini soyledi.zaten insana sonsuz guven vererek hastasini cok cok rahatlatiyor.o gun icinde tahlillerimi yapip ertesi gun ameliyatimi basarili bir sekilde gerceklestirdiler.su an hic bir problemim yok.dediklerini aynen uyguluyorum.iki ay hic agirlik kaldirmayip dinlenin dedi.bu arada yeme aliskanliklarimi degistirdim cunku kilo da vermem gerekiyor.Ameliyatimi gerceklestiren Yahya bey ve ekibine binlerce kere tesekkur ediyorum.ellerine,emeklerine,bilgilerine ve ilgilerine cok cok tesekkur ediyorum.iyiki varsiniz.☺


Ha. N.

Pankresımda tesadüfen ortaya çıkan kitleden dolayı zor bir süreç geçirdim. Bir çok doktor fikri aldıktan ve yorulduktan sonra Yahya hocanın isminin önerilmesi üzerine hocaya muayene oldum. İlk muayene olduğum gün ‘tamam güveneceğim cerrahı buldum’ dedim kendime. Kendimi hocanın profesyonel ellerine ve gerçekten insana huzur veren yaklaşımına bıraktım. Ameliyatım çok şükür başarılı geçti ve sonuçlarımda temiz çıktı. Ben de internette çok doktor sorguladığım için, yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasının gerçekten çok önemli olduğunu gördüm. Bu sebeple ben de kendi tecrübemi yazmak istedim. Tam anlamıyla güvenilebilecek bir uzman, profesyonel, ilgili, hastaya empati duyabilen bir cerrah. Kendisi Başkent Hastahanesinde görevli. Hastahanede de bakım çok itinalı, düzenli, güleryüzlü. Herkese tavsiye ederim.


Han. Özk.

Pankreasımda tesadüfen ortaya çıkan kitleden dolayı zor bir süreç geçirdim. Bir çok doktor fikri aldıktan ve yorulduktan sonra Yahya hocanın isminin önerilmesi üzerine hocaya muayene oldum. İlk muayene olduğum gün ‘tamam güveneceğim cerrahı buldum’ dedim kendime. Kendimi hocanın profesyonel ellerine ve gerçekten insana huzur veren yaklaşımına bıraktım. Ameliyatım çok şükür başarılı geçti ve sonuçlarımda temiz çıktı. Ben de internette çok doktor sorguladığım için, yaşanılan tecrübelerin paylaşılmasının gerçekten çok önemli olduğunu gördüm. Bu sebeple ben de kendi tecrübemi yazmak istedim. Tam anlamıyla güvenilebilecek bir uzman, profesyonel, ilgili, hastaya empati duyabilen bir cerrah. Kendisi Başkent Hastahanesinde görevli. Hastahanede de bakım çok itinalı, düzenli, güleryüzlü. Herkese tavsiye ederim.


Ga. A.

hem iletşimi hem tedavisi mükemmel.. hasta-doktor ilişkisini çok da iyi yürüten bir doktor. dolayısıyla hem kendinizi hastanenin ve rahatsızlığın vermiş olduğu negatif ruh halinden alabiliyorsunuz hem de güvenle tedavi olabiliyorsıunuz.


Ni. A.

Cok memnun kaldim. Hem profesyonel hem hastayla ilgileniyor, ameliyyat sonucu da cok iyi, hastanin psikolojisini de cok onemsiyor. Teşekkur ederim Yahya beye ve herkese tavsiye ederim.


Okt. Y.

Hastaya güven veren alaninda yetkin çok değerli bir hekim


Gül. A.

Çok iyiydi tam Babam ın sıkıntısına tek çözümü getirdi öyle ki Babam yaşamak istemiyordu ama çözüm buldu ve rahatladı Babam şimdi ona göre ilaçlarını da kullanıcak ama tek çözümü Yahya Ekici yaptı hastane bile çözüm bulmadan Babam ı yatıracaklardı şimdi Babam hoca sayesinde hastaneye yatmadan rahatsızlığından kurtuldu 🙋🙂


Uğu. K.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde ameliyat oldum ve sağlığıma kavuştum. Ameliyatı yapan Prof. Dr. Yahya Ekinci ve ekibine, hastanede çalışan sağlık personeline, bana gösterilen ilgi ve ihtimam için sonsuz teşekkürlerimi bildiririm, minnettarım.


Sai. Ç.

Saygılar hocam eşimin ameliyatı için göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim.